CZ MENU

Volná místa

vodSlubyReferenceKontakt

 1) Programátor PHP - Student / brigáda

Požadavky:
- dobrá znalost PHP vč. OOP, MySQL
- základní znalost verzování projektu v SVN
- znalost XHTML a CSS min. na úrovni implementace šablon od kodérů
- schopnost týmové spolupráce
- ochota dále rozvíjet své profesní schopnosti a učit se novým trendům a technologiím

- znalost PHP frameworku výhodou (CakePHP)
- praktické zkušenosti s tvorbou webových projektů výhodou

Pracovní náplň:
- programování a údržba www aplikací v úkolovém řízení

Pracoviště: Hradec Králové

2) Programátor PHP - HPP

POPIS PRACOVNÍHO MÍSTA:
- spoluúčast na údržbě a kvalitativním zlepšování funkčnosti stávajících projektů
- aktivní přístup k analýze, plánování a vývoji projektů nových.

POŽADUJEME:
- dobrá až výborná znalost programování v PHP (OOP), znalost frameworku (CakePHP) výhodou
- dobrá znalost SQL (přednostně MySQL, MS SQL, znalost dalších výhodou)
- znalost XML, SOAP, principů MVC, KISS; zkušenosti s vývojem v aplikačním frameworku výhodou
- základní znalost skriptování v JavaScriptu; zkušenosti s AJAX výhodou
- zkušenosti s verzováním (SVN)
- schopnost analytického myšlení a týmové práce; ochota diskutovat; zaměření na výsledek
- schopnost a ochota rychle se učit novým technologiím a trendům; vlastní iniciativa v rámci pracovního nasazení
- schopnost tvorby přehledného, komenovaného kódu, tvorby a údržby dokumentace
- znalost angličtiny na úrovni porozumění technické dokumentace
- znalost OS Linux na úrovni základní administrace Apache, PHP, MySQL případně jako desktop výhodou

NABÍZÍME:
- hlavní pracovní poměr
- nástup: ihned
- smluvní mzdu odpovídající pozici a dosažené praxi
- pohyblivou složku mzdy v rámci motivačního programu společnosti
- další benefity:
   * příspěvky na vzdělávání
   * příspěvky na životní a důchodové pojištění
   * příspěvky na stravování

Nabízíme atraktivní práci v přátelské atmosféře rychle rostoucí firmy s kolektivem slušných, lidí.

Svůj strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu rene.kolb@daryl.cz

Partnei: Parfmy | Ford Mondeo CZ | Ford Focus CZ | Parfmy Parfemland | CzOne.CZ